Üdvözlöm a Kerületi Újság oldalon.   Click to listen highlighted text! Üdvözlöm a Kerületi Újság oldalon. Powered By GSpeech

Hirdetésfelvétel budapesti nyomtatott önkormányzati újságba

Leírás

Feladatok:
-A komissiózó lista alapján a termékek pontos összekészítése száraz és hűtött területen
-Készletpontosság ellenőrzése
-Raktári rend fenntartása
-Leltározásban való részvétel
Amit kínálunk:
-Teljes körű betantás
-Hosszú távú munkahely
-Megbecsülés, emberközpontú hozzáállás
-Munkaruha biztosítása
-Családias légkör
-Plusz juttatások (sport bérlet, kedvezményes élelmiszer vásárlási lehetőség, gyümölcsnap)
-Kiemelt bérezés, akár bruttó 600.000 Ft
Elvárások:
-Pozitív hozzáállás
-Pontos, precíz munkavégzés, megbízható megjelenés
Előnyt jelent:
-Raktárosként - az élelmiszeripar területén - szerzett tapasztalat
-Áruösszekészítésben való jártasság
-Vezetőállásos, gyalogos kíséretű targonca gyakorlat
Jelentkezés: allas@marchelog.hu, vagy a 06204119900 telefonszámon

Kapcsolat

XV. kerület
Budapest
Üzenetküldés a hirdetőnek
Telefon:: 06203190174
nopic
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech